Yükselen Burç Özellikleri

 Yükselen Burç Özellikleri

Yükselen burç özellikleri, burcunuzun karekterinize neler kattığını biliyor musunuz? Öz burcunuz ve yükselen burcunuzun birleşmesi ile ortaya çıkan eğilimlerinizi okuyun.

içindekiler

KOÇ BURCU VE YÜKSELENLERİ

Koç Burcu Yükeselenleri ve Karekteriniz

Koç-Yükselen Koç

Bu konumda, işaretin özelliklerini daha fazla görüntüleyebilirsiniz. Yani gözlerinizi korumayan cesur, dinamik ve güçlü bir egonuz var. Hayata bir spor müsabakası gibi davranıyorsun. Kavgacı kişiliğiniz hiçbir engel tanımıyor. Biraz bencil olma eğilimindesin.

Koç-Yükselen Boğa

Bu pozisyonda doğan insanlar hırslı ve maddi sorunlarla uğraşmaya isteklidir. Aynı zamanda hayatın tüm güzelliklerinden yararlanmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sanata ilgi duyabilirler. Çekici olacaklar. Sevdikleri kişiyi kolayca yakalayabilirler. Kıskanç olma eğilimindedirler.

Koç-Yükselen İkizler

Bu pozisyonda doğan insanlar çok aktif, konuşkan ve konuşkan zekidir. Seyahat, hayatlarında önemli bir yere sahiptir. Günlük hayatınızda acele edebilirsiniz. Kızdıklarında, söylediklerini söyleme eğilimindedirler.

Koç-Yükselen Yengeç

Bu pozisyonda doğan insanlar her zaman duygusal tepki verebilir. Çocuksu nitelikleri var. Aile ilişkilerinde çok yapıcı veya yıkıcı olabilirler. Liderlik becerileri geliştirilir. Herhangi bir konuda geniş bir izleyici kitlesini arkalarına çekebilirler.

Koç-Yükselen Aslan

Gururlu ve cömert insanlar olduklarını söylemeliyim. Kendine güvenen insanlar bu pozisyondadır. Ne istediklerini biliyorlar ve ondan en iyi şekilde yararlanmak için mücadele ediyorlar. Başarısızlığa tahammül edemezler. Spor yapma eğilimindedirler.

Koç-Yükselen Başak

Çok zeki ve inatçı insanlardır. Gözlerinden kaçacak hiçbir şey yok. Her şeyi eleştiriyorlar. Canlı ve konuşkandırlar. Biraz sinirli ve agresif olma eğilimindedirler. İlgi alanları çeşitlidir. Tek bir konuya bağlı değiller.

Koç-Yükselen Terazi

Çekici olurlar. Bazen duygusal ve uyumlu olabilirler, bazen de hırçın ve titiz olabilirler. İç çelişkisi yüksektir. Sosyal hayatı renkli ve canlıdır. Birden fazla ortaklıkları ve evlilikleri olabilir. Bir sanatçı olabilirsin. Ya da sanatla ilgileniyorlar.

Koç-Yükselen Akrep

Hırslı ve kıskanç olabilirler. Tescilli ve muhafazakar olabilirler. Hedeflerine ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklar. Çok çekicidirler. Yaratıcı olacaklar. Zorluklar onları caydırmaz. Aksine daha hırslıdırlar. Bunda tuhaf bir şey var.

Koç-Yükselen Yay

Canlı ve neşelidirler. Hareketsiz duramazlar. Hemen karar verirler. Her şeyin iyi niyetle çözüleceğine inanıyorlar. Aksi takdirde sinirlenirler ve köpürürler. Geç olgunlaşırlar. Hayatları sürekli seyahat için harcanabilir. İyi öğretmenler olacaklar.

Koç-Yükselen Oğlak

Kesinlikle uzun vadeli hedeflerine ulaşırlar. Her zaman kendilerini yetersiz hissedebilirler. Bu yüzden çok çalışabilirler. Çok duygusallaşmıyorlar. Uzak ve çekingen olmaları muhtemeldir. Dayanıklıdırlar. Uzun ömürlü olabilirler.

Koç-Yükselen Kova

Bu durumda doğanlar yaratıcı ve yeniliğe açıktır. Aniden sinirlenme eğilimindedirler. Bu gibi durumlarda çok yıkıcı olabilirler. Kısıtlamalara asla tahammül edemezler. Kuralları, gelenekleri ve gelenekleri bilmiyorlar. Kapalı alanlardan nefret ederler.

Koç-Yükselen Balık

Bu grupta doğan insanların çok fazla hayal gücü var. Hayallerini gerçeğe dönüştürürler. Gizli bir cesaretleri var. Görünüşleri itaatkar ve sakin olabilir, ancak içleri fırtınalarla doludur. Gizli aşka sahip olabilirler.

BOĞA VE YÜKSELENLERİ

Boğa Burcu Yükeselenleri ve Karekteriniz

Boğa-Yükselen Koç

Bu durumda doğan insanlar çekici ve duygusaldırlar. Ekonomik yaşamlarında kesinlikle başarılı olacaklardır. Sanatçı olmasanız bile estetik anlayışınız gelişiyor. Güzel ile çirkin arasında ayrım yapabilirler. Biraz kıskanabilirler. Özellikle duygusal yaşamlarında.

Boğa-Yükselen Boğa

Mümkün olduğu kadar hayattan zevk alma amacı ile yaşarlar. Biraz ağır olabilirler. Yemek yemek, içmek, kıyafet değiştirmek ve sanatla ilgileniyorlar. Zamanla kilo alma eğilimindedirler. İnatçı olabilirler ve ben ne dedim. Doğru ya da yanlış, bildiklerinden sapmazlar.

Boğa-Yükselen İkizler

Bu pozisyonda doğan insanlar iyi konuşma ve yazma yeteneğine sahiptir. Çok sevgileri olabilir. Onlardan daha genç erkek arkadaşları olabilir. Gezmek ve güzel yerleri görmek için birçok fırsat var. Eğitim hayatı kolaydır.

Boğa-Yükselen Yengeç

Bu pozisyonda doğan insanlar sevecen ve arkadaş canlısıdır. Çocukları severler. Dekorasyona meraklı olabilirler. Hayal güçleri gelişir. Ailelerini seviyorlar. Genç yaşta aşık olup evlenebilirler. Ekonomik yaşamlarında büyük zorluklar yaşamazlar.

Boğa-Yükselen Aslan

Bu pozisyonda doğan insanlar iyi ve yardımseverdir. Babalar hayatlarında önemli bir yere sahip olabilirler. Kalite onlar için önemlidir. Bu yüzden para harcamaktan çekinmiyorlar. İyi öğretmenler olabilirler. Aşk, hayatlarında önemli bir yer tutar. Onsuz, enerjileri düşer.

Boğa-Yükselen Başak

Bu pozisyonda doğan insanların tam anlamıyla ayakları yere basar. Hayatın gerçekleriyle kolayca boğuşabilirler. Gerçekçi ve yapıcıdırlar. Materyalist olma riski vardır. Dil yazmak güzeldir. Birçok mülke sahip olabilirler. Biraz katı ve normatif olabilirler.

Boğa-Yükselen Terazi

Bu pozisyonda doğan insanlar güzel ve çekici. Güzelliği, uyumu ve uykuyu severler. Biraz anlamsız olabilirler. Sanata ilgi duyarlar ve yeteneklerini sergileyebilirler. Kabalıktan nefret ederler. Görgü kurallarına dikkat ederler.

Boğa-Yükselen Akrep

Bu pozisyonda doğan insanların güçlü bir kişiliği vardır. Sadece çekici olmakla kalmazlar, onlardan hoşlanmayanlara karşı da çok itici olabilirler. Sezgisi gelişti. Onlara yalan söylemek zor. Biraz kıskanç ve hırslı olabilirler. Mali durumları iyi.

Boğa-Yükselen Yay

Bu pozisyonda doğanların duygusal yaşamlarının yabancı ülkelerle bir ilgisi olabilir. Sanata ilgi duyabilirler. Çevrelerindeki neşeli ve sevdikleridir. Birden fazla evlilikleri olabilir. Gözleri etkileyici. Sporla uğraşıyorlar.

Boğa-Yükselen Oğlak

Bu pozisyonda doğan insanlar gerçekçi ve biraz muhafazakar. Sadık ve uzun süreli duygusal ilişkileri tercih ederler. Finansal zorluklara düşemezler ve hızla depresyona girebilirler. Bazen güvenlerini kaybedebilirler. Çok sevilmeleri gerekiyor.

Boğa-Yükselen Kova

Bu pozisyonda doğan insanlar özgürlüklerinin tadını çıkarırlar. Görünüşleri olağanüstü. Yeniliği severler. Duygusal maceralar yoğun. Flört etmeyi severler. Arkadaşlıkları ve duygusal ilişkileri bozabilirler. Mali yaşamları istikrarsız.

Boğa-Yükselen Balık

Fedakar olacaklar. Müzik olma eğilimindedirler. Romantik ve arkadaş canlısıdırlar. İmkansız aşkı kovalayabilirler. İdealisttirler. Deniz kenarındaki yerlerde yaşamayı severler. Yalnız kalmak onları rahatsız etmiyor. Onların da buna ihtiyaçları var. Maddi ömürleri istikrarsızdır.

İKİZLER VE YÜKSELENLERİ

İkizler Burcu Yükeselenleri ve Karekteriniz

İkizler-Yükselen Koç

Bu pozisyonda doğan insanlar enerjik ve enerjiktir. Soruna pratik bir çözüm bulma konusunda uzmandırlar. Spor yapma eğilimindedirler. Hafif sivri bir dilleri olabilir. Arabalar, motorlar vb. Kullanmaktan zevk alırlar. Dil yazmak iyi bir şeydir.

İkizler-Yükselen Boğa

Bu pozisyonda doğan insanlar, çevrelerindeki insanları kendi sözleriyle nasıl etkileyeceklerini bilirler. Birçok sevgiliyi değiştirebilirler. Veya ilgileri yakında kaybolur. İyi yazarlar olabilirler. Seyahat etmeyi severler. Çok arkadaşları var ve hemen arkadaş edinebilirler. Mizah anlayışları gelişti.

İkizler-Yükselen İkizler

Hareketsiz duramazlar. Gerginleşirler. Ya çok konuşuyorlar ya da çok hareket ediyorlar. Onlar zekiler. Yalan söyleme eğilimindedirler. Onlar kurnaz değiller. Eğitim hayatları güzel. Birden çok konuyla ilgileniyorlar.

İkizler-Yükselen Yengeç

Rol becerileri yüksektir. İnsanları güldürmeyi ve eğlendirmeyi severler. Asla yaşlanmazlar. Ruhları her zaman gençtir. Çocuklarına çok yakınlar. Birçok evi değiştirebilirler. Hayallerinin dünyası geniş. Biraz sorumsuz olabilirler.

İkizler-Yükselen Aslan

Görünüşleri etkileyici. Okumaktan, seyahat etmekten ve öğrenmekten zevk alırlar. Entelektüeller ile ilişkiye girerler. Çok duygusallaşmıyorlar. Yaratıcıdırlar. Yazar ve gazeteci olabilirler. Maddi bir hayatı iyi organize ediyorlar. Çok önemli bir şekilde değişiyorlar ama takıntılı değiller.

İkizler-Yükselen Başak

Sırayla, titizlikle detaylandırılmışlardır. Hepsi her şeyi eleştiriyor. Kafaları iyi çalışıyor. Mükemmellikleri aşırı olabilir. Huzursuz ve sinir bozucu olabilirler. İyi öğretmenler olabilirler. Tüm konularda bilgi sahibidirler. Sinsi olmaları muhtemeldir.

İkizler-Yükselen Terazi

Bu pozisyonda doğan insanlar görünüşe büyük önem verirler. İyi dans ediyorlar. Süslenme eğilimindedirler. Tıpta da başarılı olabilirler. Giyinmeyi ve güzel bir yerde oturmayı severler. Yakında aşık olurlar. Kolayca etkilenirler.

İkizler-Yükselen Akrep

Çok meraklıdırlar. Dedikodudan zevk alıyorlar. İyi dedektif olabilirler. Psikolojiye ilgi duymaya başlarlar. Konuşmaları etkileyici. Duyguları saklar veya bastırırlar. Psikolojik hastalığa eğilimlidirler. Kimse tarafından kolayca güvenilemezler.

İkizler-Yükselen Yay

Neşeli ve umursamazlar. Akla gelen ilk şeyi söylüyorlar. Çok arkadaşı var. Eğitim hayatları güzel. Birden fazla diploma alabilirler. Seyahat etmeyi severler. Yabancı kültürlerle ilgileniyorlar. Kolaylıkla yabancı dil öğrenebilirler. Maymunlara iştahları var.

İkizler-Yükselen Oğlak

Bu pozisyonda doğan insanlar sakin ve mesafelidir. Yüzeysel şeylerden nefret ederler. Kendilerinden büyük insanlarla arkadaşlıklar kurarlar. Tarihle ilgileniyorlar. Yakında olgunlaşacaklar. Aceleden nefret ederler. Planlanmış programlara göre hareket etmeyi severler.

İkizler-Yükselen Kova

Bu pozisyonda doğan insanlar çok zeki ve yaratıcıdır. Yeniliğe ve muhafazakarlıktan nefret etmeye açıktırlar. Çok duygusallaşmıyorlar. Mantık önce gelir. İlginç konularla ilgileniyorlar. Biraz havai ve maceracı olabilirler.

İkizler-Yükselen Balık

Sezgisi iyi gelişmiştir. Zeki ve hassastırlar. Müzik ve şiir olma eğilimindedirler. Yalan söyleme eğilimindedirler. Tembel olmayı severler. Akıllılar ama sevmedikleri konuları öğrenemiyorlar. İlgileri hızla kaybolur. Anlamsız olabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELENLERİ

Yengeç Burcu Yükeselenleri ve Karekteriniz

Yengeç-Yükselen Koç

Bu pozisyondaki insanlar yapıcı ve idari bir ruha sahiptir. İstediklerini alamadıklarında agresif olabilirler. Aile içindeki çok fazla baskıya dayanamazlar, ancak kendilerine baskı uygulayabilirler. Çocukları için otoriterdirler. Ama iyi eğitimliler.

Yengeç-Yükselen Boğa

Bu pozisyonda doğan insanlar duygusal ve sezgisel olacaktır. Çevrelerindeki insanlara karşı şefkatli ve hoşgörülüdürler. Sanatla meşgul olabilirler. İçmekten hoşlanırlar. Aşırıya kaçma eğilimindedirler. Geçmişlerine, gelenek ve göreneklerine bağlıdırlar.

Yengeç-Yükselen İkizler

Aktif ve eğlencelidirler. Her zaman akraba olmasını severler. Yalnız olamazlar. Yaramaz bir yanları var. Gençler ve çocuklarla arası iyi. Biraz kaprisli olabilirler. İyimserler.

Yengeç-Yükselen Yengeç

Ailelerine ve evlerine bağlıdırlar. Çok duygusallar. Yakında alınacaklar. Herkes tarafından sevilmek istiyorlar. Sevgisiz soğuk insanlardan nefret ederler. Yakında evlenebilirler. Çok çabuk aktif hale gelirler. Etraftaki herkese yardım ediyorlar. Onlar kaprisli.

Yengeç-Yükselen Aslan

Karşı cinsle kolayca arkadaşlık kurarlar. Kendileriyle barış içinde olma veya çok fazla çatışma yaşama riski altındadırlar. Köşede geride kalmaktan hoşlanmazlar. Genel olarak ünlü insanlar olabilirler. İyi yemek yaparlar ve güzel yerler. Şişmanlama eğilimindedirler.

Yengeç-Yükselen Başak

Çalışkan ve titizler. Planlanırlar , ancak depresiflerse tüm planlar tersine çevrilebilir. Zihinsel dengeleri hızla bozulabilir. İyi mimarlar ve dekoratörler olabilirler. Biraz içe dönük olabilirler.

Yengeç-Yükselen Terazi

Sakin ve huzurlular. Bunun bozulmasını önlemek için ellerinden geleni yapacaklar. İyi yöneticiler olabilirler. Sanata ilgi duyuyorlar. Moda ve dekorasyona ilgi duyabilirler. Duygusal yaşamlarında şanslılar. Evlilikleri mutlu olsun.

Yengeç-Yükselen Akrep

Çok çabuk etkilenirler. Güçlü bir sezgisi var. Büyüleyici ve gizemli hale gelirler. Bekletme yönü vardır. Sevdiklerini severler ve kıskanırlar. Bu yüzden boğulma olasılıkları daha yüksektir. İş hayatında başarılı olma potansiyeline sahiptirler. Dengeyi çabucak kaybedebilirler.

Yengeç-Yükselen Yay

Bu pozisyonda doğan insanlar eğlence sever. Seyahat, yemek, içmek ve eğlence yerlerine gitmekten her zaman zevk alırlar. Ailelerini severler. Büyük aileleri severler. Bu nedenle, birden çok çocuğunuz olma fırsatınız var.

Yengeç-Yükselen Oğlak

İş hayatlarında başarılı bir sorumlulukları var. Yalnızca ailelerinin tüm sorumluluğunu alabilirler. Biraz karamsar olabilirler. İç dünyaları karmaşık olabilir, ancak bunu açıklamadılar. Çok duygusallar ama soğuk görünebilirler.

Yengeç-Yükselen Kova

Ne zaman ve ne yapacağını asla bilemezsin. Bazen itaatkar ve uysal olurlar ve bazen kontrolden çıkarlar. Yeniliğe ilgi duyuyorlar. Aile ilişkilerinde demokratik davranırlar. Çok kızmazlar ama aniden patlayabilirler. Birçok evi değiştirebilirler.

Yengeç-Yükselen Balık

Çok hassas oluyorlar. Bencil ve faydalıdırlar. Bu yüzden tıbbi problemlerde başarılı olabilirler. İçmeyi severler. Romantik ve şefkatlidirler. Ailelerinden ve özlemlerinden uzaklaşma eğilimindedirler. Mahremiyetten zevk alırlar.

ASLAN VE YÜKSELENLERİ

Aslan Burcu Yükeselenleri ve Karekteriniz

Aslan-Yükselen Koç

Gururlu ve inatçı olurlar. Herhangi bir temada lider olabilirsiniz. Basit kararlar verir ve uygularlar. Otoriterlikleri tekelciliğe yol açabilir. Başarısız olurlarsa kendilerine zarar verebilirler. Bu yüzden başarılı oluyorlar. Spor yapma eğilimindedirler.

Aslan-Yükselen Boğa

Sanata ve güzelliğe ilgi duyuyorlar. Duygusal yaşamları canlıdır. Kolayca aşık olurlar. Kolayca para kazanıyorlar ama çok harcıyorlar. Lüksü severler. Çalışkan ve inatçıdırlar. Kararlarından kolayca geri dönmezler.

Aslan-Yükselen İkizler

Bu pozisyonda doğan insanlar entelektüel ve kültürel olacaktır. Çevrelerindeki insanlar tarafından sevilir ve aranırlar. Giden ve hareketlidirler. Konuşmaktan, yazmaktan ve tartışmaktan zevk alırlar. Duygusal ilişkileri yoğun. Kendilerinden daha genç insanlarla arkadaş olurlar.

Aslan-Yükselen Yengeç

Ekonomik yaşamlarına bağımlı olabilirler. Erken yaşta finansal bağımsızlık kazanma fırsatına sahipler. Annelerine bağlılar. Geniş bir sosyal çevreleri var. Rol becerileri geliştirilir. Güzel ve çekici olabilirler. Aşk hayatlarında kaprisli hale gelirler.

Aslan-Yükselen Aslan

Otorite ve yaratıcılık kullanırlar. Gurur onlar için çok önemli. Nazik ve şefkatlidirler. Enerjinizi doğru kullanmazsanız, hızla hastalanabilirsiniz. Evlerinde mahsur kalmaktan nefret ediyorlar. Dürüst ve inatçıdırlar. Başaracaklar.

Aslan-Yükselen Başak

Bu pozisyonda doğan insanlar zeki ve gayretli olacaklar. Kaliteli bir yaşam sürmek için çok çalışıyorlar. Gerçekçi ve ihtiyatlıdırlar. Basittirler. İdeal partneri bulmadan kimseyle birlikte değiller. Okumaktan ve öğrenmekten zevk alırlar.

Aslan-Yükselen Terazi

Bu pozisyonda doğan insanlar huzurlu ve uyumludur. Çevrelerindeki insanların kendileri gibi olmasını istiyorlar. Sanatsal bir ruhları var. Ya da sanatla ilgileniyorlar. Çok sevilmeyi severler. Övgü almak için ellerinden geleni yapacaklar. Onlar da başarılı olacak.

Aslan-Yükselen Akrep

Kişilikleri çok güçlü. Çevrelerindeki insanları hızla etkileyebilirler. Asla haklı olduklarını bildikleri yoldan geri dönmezler. İş hayatlarında çok başarılılar. Tutkulu ve aşk hayatlarını kıskanıyorlar. Ama asla göstermiyorlar. Gururları çok önemlidir.

Aslan-Yükselen Yay

Eğlencenin olduğu her yerde, orada bulunabilir. Onlar şanslı. Çevrelerindeki insanlar için şanstan yararlanırlar. Katıdırlar ve geleneklere saygı duyarlar. İnançları yüksektir. Siyasetle ilgileniyorlar. Adaletsizliğe tahammül edemezler. Sporu severler.

Aslan-Yükselen Oğlak

Kararlı ve azimlidirler. Asla yalan söylemezler. Bu pozisyonda dürüst ve güvenilir insanlar çok yaygındır. Sadık ve inatçıdırlar. Sadece hayatlarına güvenirler. Başarı onlar için gecikebilir ama uzun sürecektir. Sabırlı olacaklar. Duygusal değiller.

Aslan-Yükselen Kova

Her an patlamaya hazır bombalar gibidirler. Ama sempatik ve çekicidirler. Her türden insanla arkadaş olabilirler. Görünüşleri alışılmadık olabilir. Olağandışı olan her şeyi severler. Çabucak aşık olurlar ve çabuk sıkılırlar. İlginç insanları çekiyorlar.

Aslan-Yükselen Balık

Cömert ve şefkatlidirler. İnsanlara yardım etmekten zevk alırlar. Müzik olma eğilimindedirler. Yakında sevmedikleri ortamdan ayrılırlar. Yemek yemeyi ve içmeyi severler. Romantizm, duygusal yaşamlarında bir önceliktir.

BAŞAK VE YÜKSELENLERİ

Başak Burcu Yükeselenleri ve Karekteriniz

Başak-Yükselen Koç

Soğukkanlı ve dayanıklıdırlar. Tartışmanın tadını çıkarıyorlar. Aktif zekaları sayesinde eğitim ve iş hayatlarında başarılı olabilirler. Zararlı sözler söylemekten çekinmezler. Aktif ve sportifler. Kolay kolay üzülmezler. Duygusal değiller.

Başak-Yükselen Boğa

Gerçekçi ve materyaldirler. Çalışmaktan çok mutlular. Birden fazla işte çalışabilirler. Duygusal değiller ama sık sık sevgili değiştiriyorlar. Evlendiklerinde sadıktırlar. İyi gazeteci ya da yazar olabilirler.

Başak-Yükselen İkizler

Zeki ve neşeliler. Becerileri ve kurnazlıkları sayesinde iş hayatlarında başarılı olmuşlardır. Ayrıntılı olabilir. Anlamsız doğalarına rağmen, çok fazla sevgiliyi değiştirmezler. Çok seyahat ediyorlar. Konuşmak için çok konuşuyorlar.

Başak-Yükselen Yengeç

Çocuksu olurlar. Her yaştan gençle arkadaş olurlar. Etrafta çok insan var. Hayal güçleri zengindir. Bu yüzden iyi yazarlar olabilirler. Birden çok çocuğu olabilir. Onlarla arası iyi. Çocukluk yıllarında ve gençken eğitim hayatları başarılıydı.

Başak-Yükselen Aslan

Gösterişli ve çekicidirler. Çok akıllılar ama bunu saklıyorlar. Aşk hayatları macera dolu. İş hayatlarında başarılılar. Eğitim hayatları başarılı. Kendileri de çok iyi öğretmenler olabilirler. Malzeme ömürleri düzenlidir.

Başak-Yükselen Başak

Çok akıllılar. Ancak zekalarını gerçek hayatta kullanmakta zorlanıyorlar. Her şeyi kendi mantıkları ile yapmaya çalışırlar ama mantıksız da davranabilirler. Kendilerini yazılı olarak daha iyi tanımlarlar. Çalışkan ve kararlılar.

Başak-Yükselen Terazi

Harika ve çekicidirler. İyi giyinmişler. Duygusaldırlar ve bunu saklamazlar. İnsanların iyiliği için çabalarlar. Bazen bilmeden insanlara zarar verebilirler. Biraz tembeldirler, ancak çalıştıklarında iyi çalışırlar.

Başak-Yükselen Akrep

Bu pozisyonda doğan insanlar çok meraklıdır. Bu nedenle, birden fazla konuda çalışabilirler. Akademik kariyer yapabilirler. Yorulmadan çalışabilirler. Özel ilişkilerde zorluk yaşarlar. Çünkü çoğu zaman karşısındaki insanların ne düşündüğünü okuyorlar.

Başak-Yükselen Yay

Çabucak sıkılırlar. Uzun süre bir şeye konsantre olamıyorlar. Yaptıklarında mucizeler yapabilirler. Tavsiyesiz oldukları için derin dostluklar kuramazlar. Ama çok arkadaşları var. Yabancı dilleri çok iyi konuşuyorlar. Çok seyahat ediyorlar.

Başak-Yükselen Oğlak

Ayrılmışlar ve uzaktadırlar. Onlarla hayatın gerçekleri dışında hiçbir şey yapmak zorunda değil. Zorluklardan kolayca bunalmazlar. Duygusal yaşamlarında arkadaşlığa öncelik verirler. Muhtemelen sadıktırlar, ancak biraz soğukturlar.

Başak-Yükselen Kova

Akıllı ve ilginç nitelikleri var. Bilim ve teknolojiye çok ilgi duyuyorlar. Yaratıcılık gerektiren işlerde çalışmayı severler. Özgürlüklerini severler. Aksi halde sevdikleri konuda başarılı olurlar ve tamamen başarısız olurlar.

Başak-Yükselen Balık

İçten kaygılıdırlar ama dışarıdan yansıtılan yüzler çok sakin. Çok korkutucu ve çekingenler. Günlük yaşama neredeyse hiç uyum sağlayamıyorlar. Yararlı ve özgecildirler.

TERAZİ VE YÜKSELENLERİ

Terazi Burcu Yükeselenleri ve Karekteriniz

Terazi-Yükselen Koç

Bu pozisyonda doğan bir kişi güzel bir vücuda sahip olacaktır. Formda kalmak için çok çalışıyorlar. İkili ilişkilerde arzu ettikleri dengeyi kuramazlar. Evlendiklerinde çok mutlu oluyorlar. Ancak bakımı zor olabilir.

Terazi-Yükselen Boğa

Bu pozisyonda doğan insanlar sanatsal olacak. Çevrelerine karşı hassastırlar. Biraz tembel olabilirler. Şanslı ve neşeliler. İnatçı olmalarına rağmen uyumludurlar. Sanatsal konularda başarılılar. Sağlıklarına çok iyi bakıyorlar.

Terazi-Yükselen İkizler

Eğlence hayatını ve çocukları severler. Aşk onlar için çok önemli. Birden çok çocuğu olabilir veya öğretmen olabilirler. Yaratıcılar. Oyunculuk yetenekleri var. Yaratıcı olamazlarsa, hayatları monoton olabilir.

Terazi-Yükselen Yengeç

Evlerini ve ailelerini severler. Babanın görünüşü hayatlarında önemli bir yer tutar. Ailenin tüm sorunlarını onlar halleder. Dekorasyon ve yapımda başarılılar. Evlerinde çalışma fırsatım var.

Terazi-Yükselen Aslan

Neşeli ve konuşkandırlar. Herkesle araları iyi. Hırslı ve iyi eğitimliler. Seyahat, hayatlarında önemli bir yere sahiptir. Böylece turizmle başa çıkabilirler. Kardeşleri ve akrabaları ile arası iyi.

Terazi-Yükselen Başak

Bu pozisyonda doğanlar şanslı olabilir, ancak bir şekilde finansal konulara bağımlıdırlar. Her zaman yakınlarının desteğine bakıyorlar. Varlıkları onlar için önemlidir. Lüks ve çekici bir yaşamın tadını çıkarırlar. Yakında aşık olurlar.

Terazi-Yükselen Terazi

Görünüşlerini önemsiyorlar. Biraz bencil olabilirler. Sanatsaldırlar ve beğenilmekten zevk alırlar. Sevgiye karşı sevilmeyi tercih ederler. Barışçıl ve iyimser olacaklar. Zaman zaman tembel olmayı severler.

Terazi-Yükselen Akrep

Bu pozisyonda doğmuş olan şey gizli bir kap gibidir. Kendilerini asla kolayca bırakmazlar. Kişiliklerini ön plana çıkarmayı sevmezler. Gizemlidirler. Platon’un aşkı yaşayabilir. Babalarıyla sorunları olabilir. Evlilik hayatlarında bencil olurlar.

Terazi-Yükselen Yay

Bu pozisyonda doğan insanlar çok neşeli ve girişken. Arkadaşları önemli bir konumdadır ve her zaman onları destekler. Raporlama, yayıncılık veya bilgisayar konularında yetkin hale gelirler. Entelektüel dünyada bulunurlar. Bir aşk ilişkisinde arkadaşlık önemlidir.

Terazi-Yükselen Oğlak

Bu pozisyonda doğan insanlar iş hayatında başarılı olacaklardır. Gerçek kişilikleri yalnızca iş dünyasında kendini gösterir. Sosyal statülerini önemsiyorlar. İş hayatı dışındaki konularda kararsız ve karamsar olabilirler. Görünüm uzak ama rahat.

Terazi-Yükselen Kova

Bu pozisyonda doğan insanlar aşırı doğal olaylar, astroloji ve yarı-psikoloji ile ilgilenebilirler. Meraklı ve yeniliğe açıklar. Bilinçaltı sorununa kendi çözümlerini bulabilirler. Hayatlarındaki herhangi bir krizden sonra hızla güncellenebilirler.

Terazi-Yükselen Balık

Bu pozisyonda doğan insanlar, girdikleri ortamda hemen sevilirler. İyi psikiyatrist olabilirler. İnsanların sorunlarına çözüm bulmada hiçbir avantajı yoktur. Ancak kendi dertleriyle uzun süre yanıltabilirler. İyi niyet ve şefkatlidirler.

AKREP VE YÜKSELENLERİ

Akrep Burcu Yükeselenleri ve Karekteriniz

Akrep-Yükselen Koç

Bu pozisyonda doğan insanlar hayatlarında bir dizi kriz yaşayabilirler ancak o kadar güçlüdürler ki kolayca hayatta kalabilirler. Duygusal yaşamlarında cinsellik çok önemlidir. Şimdiden çekici ve gizemli oldukları için beğeniliyorlar. Duygularını ifade edemezler.

Akrep-Yükselen Boğa

Bu pozisyonda doğan insanlar tutkulu ve ikili ilişkileri kıskanıyor. Sadık olmalarına rağmen, güven kaybedildiğinde intikam için dürüst olmayan bir şekilde hareket ederler. İlişkileri önemsiyorlar. Birçok düşmanı var.

Akrep-Yükselen İkizler

Bu pozisyonda doğan insanlar gayretli ve başarılıdır. Özellikle maaşlı çalışanlar kısa sürede arzu ettikleri ilerlemeyi sağlayabilirler. Biraz kızgınlar, bu yüzden sağlıklarına dikkat etmeleri gerekiyor. Meraklı ve eleştirel hale gelirler. Duygusal yaşamlarında şanslılar.

Akrep-Yükselen Yengeç

Bu pozisyonda doğan insanlar duygusal ve içe dönüktür. Duyarlıdırlar ama bunu ifşa etmemeye çalışın. Evlendiklerinde ve ailelerine sadık kalırlar. Üzüntü karşısında savunmasızdırlar. Kadınlar çok çekici.

Akrep-Yükselen Aslan

Bu pozisyonda doğan insanlar bir dizi aile krizi yaşayabilir. Otoriteye tahammül edemezler. Kişiliklerinin yerleşmesi biraz zaman alabilir. Bağlanma eğilimi var. İnatçı ve sabit bir kalbe sahip olabilirler. Gurur duyacaklar ve gurur duyacaklar. Sizi kolayca etkileyebilirler.

Akrep-Yükselen Başak

Bu pozisyonda doğan bir kişi çok iyi bir araştırmacı veya arkeolog olabilir. Eğitim hayatlarında hırslı ve kıskançtırlar. Onlara yalan söyleyemezsin. Çabucak anlarlar ve acımasızca dalga geçerler. Duygusal yaşamlarında uzun süreli ilişkileri tercih ederler.

Akrep-Yükselen Terazi

Bu pozisyonda doğan insanların maddi yaşamı karmaşık olabilir. Miras sorunlarıyla uzun süre uğraşabilirler, ancak nihayetinde refah içinde yaşarlar. Tutumlu ve kıskançlar. Sahip oldukları her şeye tutkuyla bağlılar. Alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçmezler.

Akrep-Yükselen Akrep

Bu pozisyonda doğanlar etkileyici ya da güzel olacak. Biraz katı ve acımasızlar ama merhametliler. İç dünyada neler olduğunu kimse anlayamaz. Çocuklarını seviyorlar. Evlilikleri uzun ve karmaşık olabilir.

Akrep-Yükselen Yay

Neşeli ve arkadaş canlısıdırlar. Seyahat etmeyi ve yabancı ülkeleri görmeyi severler. Yeme ve içmeyle ilgileniyorlar. Özgürlüklerini severler. Spor yapmayı severler ama dururlarsa kilo alabilirler. Kolay açılmıyor ama açık gibi görünüyor.

Akrep-Yükselen Oğlak

Ciddi ve mesafeli görünüyor ama çok arkadaşı var ve sosyal hayatı renkli. Arkadaşları, parmaklarıyla gösterilecek kadar azdır. Güvenilir ve sadıktırlar. İş hayatında uyumludurlar. Evlilikleri uzun vadeli olabilir. Erken evlenirler.

Akrep-Yükselen Kova

Kariyerlerini önemsiyorlar. Ayağa kalkmanın herhangi bir yolunu deneyebilirler. Bazen sıradışı ve bazen muhafazakar davranışlarıyla çevrelerini şaşırtıyorlar. Astroloji, yarı psikoloji ve sinema konusunda yeteneği var. Çocukları severler ama göz ardı edilebilirler.

Akrep-Yükselen Balık

Merhametli ve duygusaldırlar. Seyahat etmeyi severler. İdealisttirler. Birden fazla evlilikleri olabilir. Sezgisi gelişti. Bir gün ünlü olabilirler. Çocuklarıyla arkadaş olurlar. Oyunculuk ve müzisyen olma eğilimindedirler.

YAY VE YÜKSELENLERİ

Yay Burcu Yükeselenleri ve Karekteriniz

Yay-Yükselen Koç

Hayata sportif bir şekilde yaklaşırlar. Konumlarının üstesinden gelmeye çalışırlar. Uzakdoğu’da sporla ilgileniyorlar. Aktif ve giden olurlar. Mali ve duygusal yaşamları başarılı. Adaletsizlikten nefret ederler.

Yay-Yükselen Boğa

Hayatlarını sonuna kadar yaşıyorlar. Doğayı severler. Çiftlik hayatı onlar için idealdir. Duygusal yaşam konusunda utangaç değiller. Hemen duygularını açıklarlar. Pek iyi olmazlar. Sertleştikleri bile görüldü. Kötü niyetli değiller. Sanatçı olabilirler.

Yay-Yükselen İkizler

Hareketsiz kalamazlar. Hızlı karar verirler ve hemen başvururlar. Çoğu durumda, bu kararlar yanlış olabilir, ancak biz şanslıyız. Monotonluktan nefret ederler. Elime sığmıyorlar. Sürekli seyahat edebilirler. Kolay evlenmezler. Hatta kronik olarak bekar bile olabilirler. Evlensem bile devam edemem.

Yay-Yükselen Yengeç

Çocuksu ve çekingen. Sorumluluk almaktan nefret ederler. Evlenmekten hoşlanırlar ama mutsuzdurlar. Özgürlük ve bağımsızlık arasında pek çok soruları var. İyi ve yardımseverler. Kızdıklarında ağızlarına ne gelirse onu söylerler.

Yay-Yükselen Aslan

Dışa dönük ve yaratıcı olacaklar. Bağımsızlıklarını severler. Bu yüzden bu kadar çok evleniyorlar. Boşanma riski yüksektir. Sanat tarafı güçlü. Görünüşlerini önemsiyorlar. Birden fazla gelir kaynağı olabilir. Çocukları seviyorlar ama geç kalıyorlar.

Yay-Yükselen Başak

Bu pozisyonda doğan insanlar otoriteye tahammül edemezler. Sözlerinin aile içinde duyulmasını istiyorlar. Duygusal yaşamlarına sadık değiller. Entelektüel eğilimleri yüksektir. Finansal konularda şanslılar. Birçok işi değiştirebilirler. Yurt dışında yaşayabilirler.

Yay-Yükselen Terazi

Gezilerinin tadını çıkarıyorlar. Sosyal hayatı aile hayatına tercih ederler. Oyunculuk yetenekleri var. Başkalarının haklarını korurlar. Bu nedenle hukukta ve siyasette başarılı olabilirler. Sanata ilgi duyuyorlar.

Yay-Yükselen Akrep

Bu pozisyonda doğan insanlar önemli konularda birçok fırsata sahiptir. Yurt dışından geliriniz olabilir. Aile hayatı düzensizdir. Profesyonel yaşamları başarı dolu. Zor evlenirler ama sadık ve güvenilirdirler. Kıskanç olsalar bile göstermezler.

Yay-Yükselen Yay

Çok aktifler ve enerji dolular. Enerjilerini doğru şekilde kullanamazlarsa, kendilerini yeme-içmeye adayabilir ve kilo problemleri olabilir. Özgürlüklerini severler. Her şeyde aşırı uçlara gidebilirler. Neşeli ve sosyaldirler, ancak geri çekilebilirler.

Yay-Yükselen Oğlak

Felsefe ve politikadan hoşlanırlar. Uzak ve soğuk görünüyor ama aslında sıcak ve neşelidir. Çok duygusallaşmıyorlar. Erken evlenirler, ancak boşanabilirler. Mali yaşamları istikrarsız. Aile hayatı tedirgin.

Yay-Yükselen Kova

Bu insanların en hassas yönü özgürlükleridir. Dokunulmadıkça, uyumlu ve iyi anlamlıdır, ancak bastırıldığında her türlü deliliğe neden olabilir. Tüm kuralları, gelenekleri ve gelenekleri görmezden gelebilirler. Akıllı ve neşeliler. Evlenmeleri zor.

Yay-Yükselen Balık

Sanırım eğlence ve seyahat için dünyaya gelecekler. Dünyadaki eğlence merkezlerini biliyorlar. Ya sakin bir tavır alırlar ya da sorumluluk ve hayatın gerçekliği karşısında bunalıma girerler. Genellikle sevilirler ve sevilirler, ancak kontrolleri yoktur.

OĞLAK VE YÜKSELENLERİ

Oğlak Burcu Yükeselenleri ve Karekteriniz

Oğlak-Yükselen Koç

Hırslı ve liderler. Dedim ve onlar inatçı. Profesyonel yaşamlarında başarılıdırlar. Çok iyi yöneticiler olacaklar. Hiçbir şeyden vazgeçmezler. Vücutları güçlü. Spor yaptıkları sürece sinirleri sağlamdır. Otoriterdirler ve biraz sert olabilirler.

Oğlak-Yükselen Boğa

Felsefe ve din ile meşgul olabilirler. İnancı güçlü. Yüksek öğrenimde başarılılar. Finansal konularda yeteneklidirler. Biraz aptal olabilirler. Duygusal bir yaşamda endişeli olabilirler. Bir kez güvendiklerinde, hayatlarının geri kalanı boyunca sadık kalacaklardır.

Oğlak-Yükselen İkizler

Zeki ve zeki olurlar. Psikoloji konusunda tutkulular. Evlilik ve ortaklıkta şanslılar, ancak birden fazla evlilik yapabilirler. Meslek yaşamlarında süreklilik olmayabilir. Dalları değiştirebilirler. Duygusal yaşamlarını gizli tutmayı severler.

Oğlak-Yükselen Yengeç

Çekingen ve kaprisli olabilirler. Yine de çevrelerinde seviliyorlar. Çocukça korkuları olabilir. Evlilikleri geç olabilir. Maddi yaşamlarında yaratıcı olurlar. Duygusal yaşamlarında kıskançlık ve tutku vardır.

Oğlak-Yükselen Aslan

Gösterişli ve çekicidirler. Kişilikleri sağlam ama sağlıklı olmaları gerekiyor. Duygusal yaşamlarının yabancı ülkelerle bir ilgisi olabilir. Birçok çocuğu olabilir veya öğretmen olabilirler. Güvenilir olacaklar.

Oğlak-Yükselen Başak

Yaratıcılıkları zamanla gelişir. Ailelerini seviyorlar. Meslek hayatlarında gayretli ve aktiftirler. Arkadaşları severler. Erken evlenebilirler ama çocukları geç kalır. Tutumlu olabilirler, ancak ekonomik yaşamlarında aptaldırlar.

Oğlak-Yükselen Terazi

Güzeller ama çok uzak. Diğer kişiye güvenmeleri zaman alır. Fedakar olacaklar. Aile hayatına seyahat ve sosyal hayatı tercih ediyorlar. Evlilikte otorite sorunları olabilir. Beklenmedik zamanlarda çocukları olur.

Oğlak-Yükselen Akrep

İçe dönük olabilirler. Mali yaşamları güzel. Aile hayatından bekledikleri huzuru yavaşlatırlar. Romantik ve asildirler. Profesyonel yaşamlarında başarılı olabilirler. Evliliklerinde uyumlular. Duygularını ifade etmekte güçlük çekerler.

Oğlak-Yükselen Yay

Dışa dönük ve dürüstler. Dileklerini doğrudan ifade ederler. Maddi bir hayatta asla tatmin olamazlar. Bir aile ilişkisinde uzak dururlar. Birden fazla evlilikleri olabilir. Arkadaşlarıyla iyi gidiyorlar. Duygusal değiller.

Oğlak-Yükselen Oğlak

Kişilikleri güçlü. Hızla finansal bağımsızlığa kavuşurlar. Aile içinde savaşçı olabilirler. Duygusal yaşama öncelik verirler. Evlenmekten hoşlanırlar ve erken evlenebilirler. Profesyonel yaşamlarında iyi yöneticiler olabilirler.

Oğlak-Yükselen Kova

Utangaçlar ama bunu çok iyi saklayabilirler. Finansal sorunları anlamazlar ve kolayca kandırılabilirler. Arkadaşları severler. Yabancı dilleri iyi konuşuyorlar. Muhtemelen aşk için evlenecekler.

Oğlak-Yükselen Balık

Bencil ve kibarlar. Arkadaşlarını kendilerinden daha yaşlı yaparlar. Profesyonel yaşamlarında başarılı olma ve ünlü olma eğilimindedirler. İyi niyetleri vardır, ancak önemli konularda biraz yağmacı olabilirler.

KOVA VE YÜKSELENLERİ

Kova Burcu Yükeselenleri ve Karekteriniz

Kova-Yükselen Koç

Yakalanmaktan kaçınamayan cesur insanlar bu pozisyonda doğarlar. Sadece daha çok tehlikeyi seviyorlar. Risk almaktan zevk alırlar. Onlar arkadaş canlısı. Basma, yayın yapma ve astroloji eğilimindedirler. Profesyonel yaşamlarında başarılıdırlar.

Kova-Yükselen Boğa

Uyumlu ve sakinler. Ancak mesleki yaşamlarında kısıtlanmayı göze alamazlar. Bu yüzden serbest meslek sahibi olmayı tercih ediyorlar. Aile ilişkilerini ve iş hayatını yönetmekte zorlanıyorlar. Skandallardan ve utançtan çok korkarlar.

Kova-Yükselen İkizler

Bu pozisyonda doğan insanlar zeki ve zeki olacak. Felsefe ve sosyoloji ile ilgileniyor olabilirler. Maddi ömürleri yukarı ve aşağıdır. Duygusal hale gelirler, evlenirler ve şanslılar. Özgürlüklerine dokunmadıkları sürece evli kalabilirler.

Kova-Yükselen Yengeç

Onlar her zaman gençtir. Olgunlaşmaları zaman alır. Özgürlük kazanmak için saldırgan ve asi olabilirler. Annelerine bağlılıkları vardır, ancak hayatlarının geri kalanında ondan kaçmakta zorlanabilirler. Kimseye zarar vermezler. Zor evlenirler.

Kova-Yükselen Aslan

Sinirlerini kontrol etmekte güçlük çekerler. Her yaştan yetkililerle sorunları var. Bazen sempatik ve bazen rahatsız olurlar. Hayatları tekdüze değil. Alışılmadık bir şeyle ilgileniyorlar. İç huzuru bilmiyorlar. Her zaman çarpıyorlar.

Kova-Yükselen Başak

Akıllı ve gayretli olacaklar. Birçok işi değiştirebilirler. Masa başı çalışmayı sevmiyorlar. Ailelerini seviyorlar. Ev işlerinde şanslılar. Akıllı insanları severler. Duygusallığı sevmezler. Mantıklılar.

Kova-Yükselen Terazi

Çok yaratıcılar. Sanat olma eğilimindedirler. Özellikle filmleri severler. Duygusal yaşamları inişli çıkışlı. Yıldırımları sevme eğilimindedirler. Nadir insanları cezbeder. Birden fazla evlilikleri olabilir. İyi dans ediyorlar.

Kova-Yükselen Akrep

Aile içindeki düzensizlikten nefret ederler, ancak bunu başarmak için hiçbir çaba göstermezler. İnatçı ve muhafazakar olabilirler ama bunu gizliyorlar. Ekonomik hayatlarında şanslı olacaklar. İş hayatlarında da başarılılar. Tüm doğaüstü konularla ilgilenirler.

Kova-Yükselen Yay

Neşeli ve girişkenler. Finansal hayatlarını önemsiyorlar ama kazandıklarını boşa harcıyorlar. Bağımsız bir ruh haline gelirler. Her zaman yabancı ülkelerle temas halindedirler. Birden fazla evlilikleri olabilir. Mantıkla evlenme eğilimindedirler. Gerçekçidirler.

Kova-Yükselen Oğlak

İçe dönük ve güvensiz olabilirler. Derin meselelerle ilgilenirler. Ne isterlerse onu yaparlar. Aksi takdirde çalışmadan belli belirsiz yaşayabilirler. Sevdikleri işte başarılılar. Sosyal çevreleri geniş. Yakında evlenirler ama zamanla mutsuz olurlar.

Kova-Yükselen Kova

Cesur ve yaratıcı olacaklar. Her türlü yeniliğe açık, rahat insanlardır. Huzurlu ve uyumludurlar. Özgürlükleri üzerindeki kısıtlamalara tahammül edemezler. Malzemelerden nefret ediyorlar. Bu nedenle malzeme ömürleri düzensizdir. Aşk hayatları macera dolu.

Kova-Yükselen Balık

Mallarını halkın yararına kullanabilirler. Bu konuda her türlü riski alabilirler. Doğal olarak özgecildirler. Görünüşleri umurlarında değil. Ne isterlerse giyerler. Tıpta başarılı olabilirler. Ünlü olabilirler.

BALIK VE YÜKSELENLERİ

Balık Burcu Yükeselenleri ve Karekteriniz

Balık-Yükselen Koç

Bu pozisyonda doğan insanlar dışa dönük ve aktif olacaktır. Duygusal ve yumuşak tarafı gizli tutmayı tercih ederler. Bu yüzden sert görünüyorlar. Kendilerini korumanın yolu budur. Sporla ilgilenirler. Evlilikte aileleriyle uyum içindedirler.

Balık-Yükselen Boğa

Bu pozisyonda doğan insanlar sevecen ve arkadaş canlısı olma eğilimindedir. Arkadaşlarını her durumda korurlar. Sanata büyük ilgi duyuyorlar. Önemli konularda yetkin olacaklar. Serbest çalışmayı tercih ediyorlar. Evlilik hayatlarında muhafazakar olurlar.

Balık-Yükselen İkizler

Çabucak sıkılırlar. Maymunlara açlar. Başları beladayken yalan söyleyebilirler. Müzikte ve dansta başarılı olabilirler. Görünüşlerini önemsiyorlar. Sosyal statülerini sarsmaktan nefret ediyorlar. Eğlenmeyi ve seyahati severler.

Balık-Yükselen Yengeç

Hayatın gerçeklerinden nefret ediyorlar ve olabildiğince kaçıyorlar. Sorumluluk almayı sevmezler ama pişmanlık duyarlar. Anneleri ve aileleri severler. Oyunculuk becerileri gelişti. Evlilikleri uzun sürmez.

Balık-Yükselen Aslan

Yaratıcı ve sanatsal olurlar. Müzik olma eğilimindedirler. Doğaüstü konularla ilgileniyorlar. Sınırlı özgürlük korkusuyla evlenmek istemiyorlar ama çocuklarını evlenebilecek kadar çok seviyorlar. Ekonomik hayatlarında başarılı olacaklar.

Balık-Yükselen Başak

Düşler ve gerçeklik arasında gidip gelirler. Bazen materyalisttirler ve bazen tam tersi. Sorumsuz davranırlar ve arkalarında şaşırtıcı miktarda sorumluluk gösterirler. Duygusallık ve mantık arasında sıkışmış durumdalar. Sanata ilgi duyduklarında bu çelişkilerden kurtulurlar.

Balık-Yükselen Terazi

Güzellikte zayıflıkları var. Bu yüzden özel ilişkilerinde hata yaparlar ve pişman olurlar. Seyahat onlar için çok önemli. Sanat dallarıyla uğraşmazlarsa mutsuz olurlar. İkili ilişkilerde aktif olabilirler.

Balık-Yükselen Akrep

Gizemle ilgileniyorlar. Sezgisi çok gelişmiştir. İnsanları anlamakta zorluk çekmezler. Sırlarını çok iyi saklarlar. Bu yüzden iyi psikologlar. Sevgi dolu bir hayattan muzdarip olma eğilimindedirler. Sevdiklerinde asla unutmazlar.

Balık-Yükseleln Yay

Dışa dönük ve neşeliler. İnsanları güldürmekten ve eğlendirmekten hoşlanırlar. Bu yüzden gösteri dünyasında başarılı olabilirler. Önemli bir konudur ve güvensizdir. Yarın ne olacağı konusunda endişeliler. Aile hayatını seviyorlar. Bu yüzden erken evlenebilirler, ancak bu ilk olmayabilir.

Balık-Yükselen Oğlak

Tüm balık belirtilerinden en çok ayağı yere basan bu gruptan çıkar. Sorumludurlar. Biraz içe dönük ve kötümser olabilirler. Kaygılarının üstesinden gelmek için çabalarlar. Para onlara güvenmek demektir.

Balık-Yükselen Kova

Katı kurallardan nefret ederler. Özgürlükleri için tüm riskleri alırlar. Görünüşlerini umursamıyorlar ama ilginçler. Sempatik ve arkadaş canlısıdırlar. Prensipleri yok. Olanlardan da hoşlanmıyorlar. Kibar ve kibarlar.

Balık-Yükselen Balık

Bir rüya dünyasında yaşıyorlar. Sanatın her alanına eğilimlidirler. Merhametli ve yardımseverler. Acı çekmekten korkarlar. Kimsenin almasını istemiyorlar. Biraz dengesizleşiyorlar. Cesarete ihtiyaçları var. Teşvik edilmeyi severler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın