Toshiba 43ll2a63dt İnceleme ?

 Toshiba 43ll2a63dt İnceleme ?

Toshiba, bir zamanların en iyi markası olarak bilinir. Japon devi Toshiba markası günümüzde televizyon üretimini birçok ülkede yaptırmaktadır. Sayışa çıkarılan markayı, Vestel de almak istedi ancak Çinli şirket Hisense firması satın aldı. Ülkemizde ise Vestel işbirliğiyle yerli malı statüsünde üretilmektedir.

Toshiba Tv Nerenin Malı Markası?

Toshiba Corporation (kısaca Toshiba), Japonya’nın Uzakdoğu ülkelerinden ürettiği dünyaca ünlü bir teknoloji markasıdır. Ülkenin en önemli iş insanlarından biri olan Toshiba, çok uluslu bir şirkettir ve tüm dünyaya yayılmıştır. Japon teknolojisinin en büyük markalarından biri olarak kabul edilen Toshiba’nın merkezi, ülkenin başkenti Tokyo’da bulunmaktadır. Pek çok alanda faaliyet gösteren şirketin dünya çapında çok ciddi bir pazarı var. Global bir marka haline gelen Toshiba, farklı üretim ölçeğiyle dikkat çekiyor. Toshiba, ofis ürünleri, elektronik cihazlar ve sağlık ürünleri üreticisi olarak bu alandaki en yüksek konuma sahiptir.

Toshiba 43ll2a63dt Tv Nasıl

A101 mağazalarında sürekli gördüğümüz Toshiba markasının, bu modeli IPS (LG) panelle karşımıza çıkmaktadır. FullHd ekran çözünürlüğüne sahip, Smart özelliği ve Toshiba kalitesi de eklenerek bu segmentteki en iyi televizyonu uygun fiyata almak demektir.

Toshiba 43ll2a63dt Özellikleri

  • Ekran LED
  • Ekran TipiDüz (Flat)
  • Ekran Boyutu 43 İnç
  • Ekran Boyutu (cm) 108 cm
  • Çözünürlük Standardı Full HD (FHD)
  • Ekran Çözünürlüğü 1920×1080
  • Yenileme Hızı (Yazılım) TPQ 700
  • Yenileme Hızı (Gerçek) 50 Hz
  • HDR Yok

Toshiba 43ll2a63dt Yorum

Evet FP ürünü, ancak görüntü ve özellik bakımından bu fiyatlara daha daha iyi televizyonlarda alınabilir. Toshiba güzel marka ama ekrabin, yazılım ve kasa tasarımı çokta ikna edici değil. Vestelin u9500 modeli bu tv ye yakın fiyatlarda ve çokta kalitedir. Diğer bir seçenekte Grundig 43gef6950 tasarımı mükemmel, görüntü kalitesi harika ürünlerdir.

Toshiba 43ll2a63dt İnceleme

Toshiba televizyon modellerini A101 mağazalarında sıklıkla görmekteyiz. Toshiba 43ll2a63dt modelinde incelemelere dayanarak diyebiliriz ki; 50Hz panele sahip ve bu değer 700Hz Rate değere çıkarılmıştır. 2×8 hoparlör çıkışı bulunmaktadır. 3 HDMI ve 1 adet USB girişe sahiptir. Dahili uydu alıcısı TKGS özelliğine sahip ve karasal anten girişi mevcuttur. Conax modül girişide dahili uydu alıcısıyla kullanılabilir. Ayrıca IPS ekrana sahiptir.Kısacası bu segmentteki bir televizyonda olması gereken donanıma sahiptir.

Toshiba 43ll2a63dt Özellikleri Nelerdir ?

Toshiba 43ll3a63dt İnceleme ve Yorum

İncelemelere dayanarak söyleyebiliriz ki iki ürün arasında gözle görülecek tek fark ayak tasarımları. Ortadan stand isteyenler için 43ll63dt modeli, yanlardan stand isteyenler için 43ll62dt modeli tercih edilebilir.

Toshiba 43ll3a63dt İnceleme ve Yorum

Toshiba Tv kim üretiyor?

Satın almak için Vestel’in de teklif verdiği Toshiba‘nın TV biriminin sahibi açıklandı. Çinli Hisense firması Toshiba TV‘nin yüzde 95’lik bölümünü satın aldı. İşte detaylar: Çinli TV üreticisi Hisense, Vestel’in de teklif verdiği Toshiba TV biriminin sahibi oldu

Toshiba nasıl bir marka?

Toshiba Corporation ya da kısaca Toshiba, Uzakdoğu ülkelerinden Japonya’nın ürettiği dünyaca ünlü bir teknoloji markasıdır. Ülkenin en önemli ticari figürleri arasında bulunan Toshiba, çok uluslu bir şirket olup dünya geneline yayılmış durumdadır.

Toshiba satıldı mı?

90 MİLYON DOLARA SATILDI

Toshiba, bir dönem Arçelik’in de ilgilendiğini duyurduğu beyaz eşya bölümünü 2016 yılında Çinli Midea’ya sattı. 2005 yılından beri kilma üretiminde ortak olduğu Çinli şirket, Toshiba‘nın beyaz eşya birimini yaklaşık 90 milyon dolara satın aldı.

Toshiba TV hangi ülkede üretiliyor?

Japonya’da ilk renkli televizyonu yapan firma olan teknoloji devi ToshibaTV işini satmak istiyor.

Toshiba ya ne oldu?

Japon teknoloji şirketi Toshiba, ilk modelini 1984 yılında çıkardığı dizüstü bilgisayar pazarında adını değiştirdi. … “Değişim Burada” bilgilendirmesiyle.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın