Toshiba Corporation (kısaca Toshiba), Japonya’nın Uzakdoğu ülkelerinden ürettiği dünyaca ünlü bir teknoloji markasıdır. Ülkenin en önemli iş insanlarından biri olan Toshiba, çok uluslu bir şirkettir ve tüm dünyaya yayılmıştır. Japon teknolojisinin en büyük markalarından biri olarak kabul edilen Toshiba’nın merkezi, ülkenin başkenti Tokyo’da bulunmaktadır. Pek çok alanda faaliyet gösteren şirketin dünya çapında çok ciddi bir pazarı var. Global bir marka haline gelen Toshiba, farklı üretim ölçeğiyle dikkat çekiyor. Toshiba, ofis ürünleri, elektronik cihazlar ve sağlık ürünleri üreticisi olarak bu alandaki en yüksek konuma sahiptir.

Toshiba 43ll2a63dt Nasıl

A101 mağazalarında sürekli gördüğümüz Toshiba markasının, bu modeli IPS (LG) panelle karşımıza çıkmaktadır. FullHd ekran çözünürlüğüne sahip, Smart özelliği ve Toshiba kalitesi de eklenerek bu segmentteki en iyi televizyonu uygun fiyata almak demektir.

Toshiba 43ll2a63dt Özellikleri

  • Ekran LED
  • Ekran TipiDüz (Flat)
  • Ekran Boyutu 43 İnç
  • Ekran Boyutu (cm) 108 cm
  • Çözünürlük Standardı Full HD (FHD)
  • Ekran Çözünürlüğü 1920×1080
  • Yenileme Hızı (Yazılım) TPQ 700
  • Yenileme Hızı (Gerçek) 50 Hz
  • HDR Yok

Toshiba 43ll2a63dt Yorum

Kesinlikle FP ürünüdür, görüntü ve özellik bakımından da çok iyi Toshiba kalitesi vardır. Almak isteyenler kesinlikle tereddüt etmeden alabilirler.

Toshiba 43ll2a63dt İnceleme

Toshiba 43ll2a63dt Özellikleri Nelerdir ?

Toshiba Tv kim üretiyor?

Satın almak için Vestel’in de teklif verdiği Toshiba‘nın TV biriminin sahibi açıklandı. Çinli Hisense firması Toshiba TV‘nin yüzde 95’lik bölümünü satın aldı. İşte detaylar: Çinli TV üreticisi Hisense, Vestel’in de teklif verdiği Toshiba TV biriminin sahibi oldu

Toshiba nasıl bir marka?

Toshiba Corporation ya da kısaca Toshiba, Uzakdoğu ülkelerinden Japonya’nın ürettiği dünyaca ünlü bir teknoloji markasıdır. Ülkenin en önemli ticari figürleri arasında bulunan Toshiba, çok uluslu bir şirket olup dünya geneline yayılmış durumdadır.

Toshiba satıldı mı?

90 MİLYON DOLARA SATILDI

Toshiba, bir dönem Arçelik’in de ilgilendiğini duyurduğu beyaz eşya bölümünü 2016 yılında Çinli Midea’ya sattı. 2005 yılından beri kilma üretiminde ortak olduğu Çinli şirket, Toshiba‘nın beyaz eşya birimini yaklaşık 90 milyon dolara satın aldı.

Toshiba TV hangi ülkede üretiliyor?

Japonya’da ilk renkli televizyonu yapan firma olan teknoloji devi ToshibaTV işini satmak istiyor.

Toshiba ya ne oldu?

Japon teknoloji şirketi Toshiba, ilk modelini 1984 yılında çıkardığı dizüstü bilgisayar pazarında adını değiştirdi. … “Değişim Burada” bilgilendirmesiyle.

By Fırat

Bilgisyar ve internet teknolojilerine aşık, bu yolda emin adımlarla ilerleyen bir küçücük biliminsanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir