Tırnak Güçlendirici Bakım, Tırnaklarınızı daha güçlü hale getirmek ve kişisel bakım yöntemleri ile daha sert ve kolay kolay kırılmayan tırnaklara sahip olavaksınız

Tırnak Güçlendirici Bakım

 

Tırnak Güçlendirici Bakım

Tırnak Güçlendirici Bakım, Tırnaklarınızı daha güçlü hale getirmek ve kişisel bakım yöntemleri ile daha  sert ve kolay kolay kırılmayan tırnaklara sahip olavaksınız. En hassas noktalarımızdan olan tırnak bakımı bilhassa bayanlar için oldukça önemlidir. Tırnaklarınız yumuşak ve çabuk kırılgan bir yapıya sahip ise tamamen bitkisel yöntemler ile tırnak bakımınızı güvenle yapabilirsiniz. Bitkisel maskeler sayesinde güçlü, kırılmayan ve sert tırnaklara sahip olabilirsiniz. Size sunacağımız bakım uygulamalarını düzenli olarak tekrarlarsanız daha güzel tırnaklara sahip olabilirsiniz.

.Doğal Tırnak Güçlendiriciler

Hint Yağı İle Tırnak Güçlendirme

  • 2 çay kaşığı sofra tuzu
  • 1 çay kaşığı buğday tohumu yağı
  • 1 çay kaşığı hint yağı

Hazırlanışı: Tüm malzemeleri bir araya getirip karıştırın ve tırnaklarınıza uygulayın. Yaklaşık 15 dakika kadar tırnaklarınızda beklettikten sonra yıkayın. Bu uygulamayı tırnaklarınız güçlenene kadar karışımı kullanmaya devam edebilirsiniz. Daha fazla bakıma ihtiyaç duyarsanız karıştırdığınız malzemelerin oranlarını arttırarak daha fazla elde edebilir, bu karışımı cam kavanozda saklayabilirsiniz.

By Fırat

Bilgisyar ve internet teknolojilerine aşık, bu yolda emin adımlarla ilerleyen bir küçücük biliminsanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir