Sevgilinizin Eski Sevgilisini Unutamadığını Nasıl Anlarsın ?

 Sevgilinizin Eski Sevgilisini Unutamadığını Nasıl Anlarsın ?

İnsanların hayatında bir başlangıçlar olduğu gibi bitişlerde olabiliyor. Ayrıldıktan sonra bir süre üzüntü halinde olabilirsiniz ama daha sonra yeniden bahar gelecektir, yeniden kalbinizde çiçekler açacaktır ve yeni bir insanla tanışacaksınız ve belki de aradığınız kişinin o olduğuna inanacaksınız. Her zaman her şey yolunda gitmeyebilir.

Kişi geçmişteki partnerini de unutmamış olabilir. Bunu öğrenmek hiç de zor değildir. Sevgilinizin eski sevgilisini unutmadığını gösteren 9 belirti ;

  1. Sürekli sizi eski partneri ile kıyaslıyorsa bu geçmişi unutmadığını gösterir. O böyle yapardı, şöyle yapardı, böyle mesajlar atardı, böyle ilgilenirdi demek onu aklından çıkarmadığının kanıtı olabilir.
  2. Saç renginizi makyajınızı sürekli değiştirmeye çalışıyorsa, yada saç şeklinizi kılık kıyafet modelinizi sürekli eleştiriyorsa .
  3. Eski arkadaşıyla gittiği yerlere sizi götürüp eski zamanları sizinle tazeliyorsa bu maziyi aklından çıkarmak istemediği anlamına gelir.
  4. Size her zaman onun yaptıklarından, onun konuşmalarından bahsediyorsa ,
  5. Eski arkadaşının oturduğu yerden sürekli geçiyorsa onu görmek isteyebilir anlamına gelir.
  6. Sizin yanınızda iken başkasından mesaj yada telefon gelecekmiş gibi gözleri her an tetikte ise,
  7. Onunla yaptığı planlardan size anlatıp sizinle gerçekleştirmek istediğini anlatıyorsa,
  8. Telefonunda hala onunla çekilmiş olan resimleri varsa ve hala silmemişse,
  9. Eski partnerinin aldığı hediyeleri hala evinin baş kösesinde tutuyorsa yada sizle buluşmaya gelirken onun aldığı kıyafetlerden giyiyorsa bu geçmişi unutmadığı anlamına gelir.

Bu tip insanlarla karşılaşırsanız ya da hayatınızda ise bir an evvel ondan uzak durun ve hayatınıza yeni insanlar almaya çalışın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın