Rashel KOLANECI Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

 Rashel KOLANECI Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Rashel Kolaneci kickboks kariyerinin yanı sıra özellikle sosyal medya dünyasında da ilgi çekmeyi başardı. Bununla ilgili birçok soru var. KİM? aslen nereli? ne kadar uzun, kaç kilo? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografisi.

Rashel Kolaneci

Arnavutluk’ta doğan güzel Arnavut, kickboks şampiyonudur. Ayrıca 2019 yılında vizyona giren komedi filmi Falco’daki rolüyle de sinemaseverler tarafından tanınmaktadır. Kariyerine sporcu, TV sunucusu ve oyuncu olarak devam etmektedir. Gösterileri ve filmleri ile geniş bir takipçi kitlesine ve hayran kitlesine sahiptir. Son zamanlarda Tiktok uygulamasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Ayrıca TikTok hesabında toplam 4,7 milyon beğeni bulunuyor. Harika filmlerinin kısa biyografisini içeren bir IMDb sayfası var. Rashel Kolaneci şu anda Worldwide Marketing Company ile çalışmaktadır. Tüm bunlara ek olarak iç giyim ve Colorsuper adında kendi giyim markası var. Satılan ürünlerin 100 USD üzeri siparişlerde uluslararası ücretsiz kargo ile gönderildiği belirtiliyor.

Haftalık dergi Erm Mamaqi’nin devam eden yayını Xing with Ermalin’in ardından Arnavutluk’ta en çok konuşulan ve tartışılan isimlerden biri oldu. Ayrıca sosyal medyada paylaştığı klip sayesinde uluslararası takipçiler kazanarak ülkesini ve kendisini uluslararası arenada tanıtmıştır.

Resmi instagram hesabını @rashelkolaneci olarak kullanıyor. Bugün itibariyle Instagram hesabında 1.4 milyon takipçisi var.

Rashel Kolaneci Boyu, Kaç Yaşında?

Bir çok kaynakta 22 haziran doğumlu, yengeç burcu olan güzel ismin boyu ise 1.65 cm, kilosu ise 57’dir. Resmi instagram hesabında dünyaca ünlü Türk isim Nusret ile de ilgili bir paylaşımı bulunmaktadır. Resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile her geçen gün hayran kitlesi artmaya devam etmektedir.

Rashel KOLANECI Kimdir?

Birçok kaynakta 22 Haziran doğumlu olduğu belirtilen güzel isimin boyu 1.65 cm, kilosu 57. Ayrıca resmi Instagram hesabında dünyaca ünlü Türk ismi Nusret ile ilgili bir paylaşımı var. Resmi sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla hayran kitlesi her geçen gün büyümeye devam ediyor.

İnstagram Hesabı: @rashelkolaneci

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın