Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

 Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Kıllanma sorunu hem erkeklerin hem de bayanların ortak problemidir. Laboratuar da testlerin tekrarlanmasından sonra hormonal bir bozukluk yok ise lazer epilasyon tedavisi uygulanarak kıllanma sorunu büyük ölçüde çözülür. Esmer tenli ve beyaz tenli olanlar da kıllanma sorunu farklılık gösterir ve kıl kökleri esmerler de sarışınlara göre daha güçlü olduğu için seans sayısı artabilir.

Lazer epilasyon nasıl yapılır? Ve bu işler için nerelere gitmek gerekir gibi sorunlar tabi ki lazer epilasyon tedavisi uygulamak isteyen kişilerin en çok düşündükleri sorulardandır. Lazer epilasyon merkezlerin de uzmanlar eşliğinde uygulanan bu yöntem ilk seanstan sonra kıl köklerinin zayıflaması bakılarak seans sayısı artar veya azalır. Lazer epilasyon nasıl yapılır? sorusuna gelince kıl köklerini mikrodalga ısı ve ışık yoğunluğu gönderilerek dokulara zarar vermesini engelliler aynı zamanda yalnızca kıl köklerinin yakılmasını sağlar. Kadınlarda başarı oranı ve seans sayısı basarîsi erkeklere oranla daha yüksektir.

Ağrı ve acı ile birlikte teninizde tahribat oluşturarak hem sağlık açısından hem de görsel açıdan ağda, jilet veya tüy dökücü kremler gibi yan etkisi bulunan birçok yöntem canınızın yanmasına ve kısa süreli çözümler üretmeyi sağlarken lazer epilasyon tedavisi sonlandırıldığında kalıcı çözüm sağlar ve sizlerin probleminizin tamamen ortadan kalkmasını sağlar.

Lazer epilasyon tedavisi nasıl uygulanır ve bu operasyon sırasında ağrı ya da acı duyulur mu gibi sorular sizin de kafanıza takılıyorsun en gerçekçi çözümleri gittiğiniz merkezde bulabilirsiniz ancak yine de kişiden kişiye değişiklik gösterse de ağrı ya da acı hissi duyulmaz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

%d blogcu bunu beğendi: