Ecrin Su Çoban Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

 Ecrin Su Çoban Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Ecrin Su Çoban Kaç Yaşında; 16 Kasım 2006’da Kocaeli’ de doğdu. Yani Şuan 14 yaşında ve halen Kocaeli’ de yaşamaktadır. 2018 yılında O Ses Çocuklarda gönülleri fetheden Ecrinsu Çoban, ilk olarak Nil Karaibrahimgil’e ait “Ruhumda Kanatlarım Var” şarkısını seslendirdi. Bundan sonra çeyrek finalde Atiye’nin ”Ya Habibi”, yarı finalde Gökçe’den ”Tik Tak” şarkısını seslendirdi ve ardından finalde elendi.

Ecrin Su Çoban, 2019 yılında Aslı Demirer ile birlikte “Afili Aşk” dizisinde “Afili Aşk” şarkısını seslendirmiştir. Aynı zamanda 2019 yılında kariyerine yeni bir adım atarak oyuncu oldu. Ecrin Su Çoban oyunculuk kariyerini 2019 yılında “Masal Şatosu: Sihirli Davet” filminde karşıladı.

Ecrin Su Çoban‘ın kendi adına açtığı Youtube kanalında 1,5 milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca ikinci kanalı Ecrin Su Çoban’ın Oyuncak Dünyası adlı bir kanalda 60 bin takipçisi bulunmaktadır.

Son olarak kendi adına oluşturduğu ecrinsucoban.com.tr adresi üzerinde kendi markasını oluşturarak genç çocuk kıyafetleri satışını başlattı.

Ecrin Su Çoban 1.43 metre boyunda 32 kilo ve Akrep burcudur.

Ecrin Su Çoban Telefon Numarası?

Sosyal platformlarda henüz telefon numarasına rastlanmamıştır. Şahsi telefon numarasını bulmak çok zor olsa gerek.

Sevgilisi Var mı?

Ecrin Su Çoban’ın Sevgilisi Kim? Bu konu da çok fazla asparagas haber bulunmaktadır. Arda Özmen ile sevgili olduğu söylense de, kesinlikle gerçekten çok uzaktır.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler Hangileri?

2019 – Masal Şatosu: Sihirli Davet (Sinema Filmi)
2019 – Alice Müzikali (Alice)

Youtube ve İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/ecrinsucoban_offical/?hl=tr

https://www.youtube.com/ecrinsucoban

https://www.youtube.com/channel/UCDkTZgFjPW_0pPzHRv6eU3Q

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

%d blogcu bunu beğendi: