Ceren YALDIZ Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

 Ceren YALDIZ Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Ceren Yaldız, son yıllarda sosyal medya dünyasında adından söz ettiren ve ciddi bir hayran kitlesine sahip olan başarılı tiktok yıldızlarından biridir. Hayranları, Tiktok dans videoları, paylaşımları ve güzelliği ile büyüleyen güzel isimle ilgili birçok soruya yanıt arıyor. Hayat ve biyografi hakkında kısa bilgiler.

Ceren Yaldız

Başarılı bir tiktoker, influencer ve sosyal medya fenomeni olan Ceren Yaldız, 2002 doğumlu olup, doğum yeri aslen Bursa’dır. Henüz 2,5 yaşında iken babasını kaybetti. Ailenin tek çocuğudur, Youtube, Instagram ve Tiktok hesaplarında yaptığı paylaşımlarla uzun süredir dikkatleri üzerine çekmektedir. Liseden mezun olduktan sonra takipçilerine lisans eğitimine devam eden başarılı ismin en sevdiği sosyal medya ünlülerinden Lea Elui olduğunu söyledi.

Ceren Yaldız Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Ünlü isim Ceren Yaldız 1.68 cm boyunda ve 50 kilodur. Başarılı isim 2002 doğumlu olup şuan 19 yaşındadır. Videolarını uzun süredir tiktok, instagram ve youtube video kanalında paylaşmaktadır. Her geçen gün büyüyen bir hayran kitlesine sahiptir.

Ceren YALDIZ Kimdir?

Ceren Yaldız Hakkında Gerçekler:

  • Makyaj malzemelerini genellikle Gratis ve Flormar gibi yerlerden alıyor.
  • Haksızlığa uğramaktan, kendine saygısızlık edilmesinden, aşağılayıcı ve emir verici sözlerle muhatap olmaktan hoşlanmaz.
  • Ceren Yaldız Kahve ve çikolata bağımlısıdır.
  • Yaşamak istediği şehrin her zaman İstanbul olduğunu ve sonunda 2019 yılında ailesinden ayrılarak İstanbul’a taşındığını söyledi.
  • Kendiyle barışıktır ama en sevmediği huyu takıntı haline getirmesi onu rahatsız eder ve herkes eğlenirken bile bir anda kendini kaybeder. Ayrıca çok sinirlendiğinde kendisine ve etrafındaki eşyalara zarar verdiğini ifade etmiştir.
  • Galatasaray taraftarı olduğunu ancak daha önce Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarını da desteklediğini belirtti. Sonunda Galatasaray takımına karar verdiğini söyledi.
  • Sevdiği insanlarla vakit geçirmekten hoşlanır. En sevdiği alışveriş yerleri H&M ve Koton. Lisede en sevdiği ders edebiyattır. Bugün İstanbul’da yaşıyor ve yalnız yaşıyor.

Youtube, İnstagram ve Tiktok Hesabı:

Ciddi bir hayran kitlesine ve sosyal medya hesaplarında çok sayıda takipçiye sahiptir. İşte sizler için başarılı isim için resmi sosyal medya hesapları.

İnstagram Hesabı: @cerenyaldz 1,6milyon takipçi.
Tiktok Hesabı: @cerenyaldz 8.5M Takipçi.
Youtube video kanalı: @CerenYaldız 872 B abone.

Ceren YALDIZ Kimdir?

Ceren Yaldız’ın Sevgilisi Kim?

Birçok videoda sorulan “bir sevgilin var mı?”sorusuna “Sevgilim yok” cevabını vermiştir. Ünlü fenomen Kürşat Juan’la bir süredir aşk yaşadıkları bildirilse de, aşklarının sona erdiği belirtildi.

Ceren Yaldız‘ın telefon numarası, nerede oturduğu, pinterest pp hesabı, resimleri vb. bir çok soru hayranları tarafından araştırılmaktadır. Ancak bir çok sorunun cevabı özel hayatına müdahale olduğu için açıklanmamakta, açıklanması da mümkün değildir.

Ceren Yaldız kimi seviyor?

Ceren Yaldız‘ın en sevdiği ve sürekli takip ettiği sosyal medya fenomeni Lea Elui adından Fransız bir ünlüdür.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın