Cemre SOLMAZ Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

 Cemre SOLMAZ Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Cemre Solmaz, Türkiye 2020’de en iyi Tiktok Influencer ödülünü kazandı ve başarısını taçlandırdı. Hayranları, uzun süredir sosyal medyada paylaşılan güzel isimle ilgili birçok sorunun cevabını merak ediyor. KİM? Onun işi ne? aslen nerelisin? ne kadar uzun, kaç kilo?

Cemre Solmaz

Asıl adı Cemre Solmaz olan ünlü ismin doğum tarihi 1999 olup, bir tiktoker ve influencer olarak kariyer basamaklarını tırmanmaya devam etmektedir. Aslen nereli olduğu sorusunun cevabı Ordu’dur. Bir Tiktok fenomeni olarak anılan başarılı isim, hem youtube kanalında hem de resmi sosyal medya hesaplarında ciddi bir takipçi sayısına sahip. 2000 doğumlu olduğu birçok medya ve haber sitesinde belirtilmektedir. Ancak bir röportajda 1999 doğumlu olduğunu belirtmiştir.

Cemre SOLMAZ Kimdir?

Ünlü tiktoker Üniversite mezunudur. Doğup büyüdüğü Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir süre ailesiyle birlikte yaşadı. Ardından Kocaeli İzmit’te yaşamını sürdürdü. Bir ağabeyi var. Babasını çok küçük yaştan beri görmediğini söyleyen Solmaz, bugün Seher adında bir kız arkadaşıyla İstanbul’da hayatına devam ediyor.

Koç burcu olan Cemre Solmaz, burcunun tüm özelliklerine sahip olduğunu ve burcuna ait tek bir bencil özelliğin olduğunu ancak bunun gerçek olmadığını ve hiç de bencil bir kişiliğe sahip olmadığını ifade etti. .

Daha önce Twitter kullanıcıları tepkilerini “No Fener” başlığı altında dile getirmişti. Sebebi ise Fenerbahçe’nin yeni tanıtım yüzü olduğu iddia ediliyor. Fenerbahçe taraftarları, Fenerbahçe takımının reklam yüzünün ticker olamayacağını ifade ederek Twitter platformunda #CemreSolmazNoFener konusunun açıldığını ve kısa sürede Trend Topic (TT) haline geldiğini dile getirdi.

Cemre Solmaz Boyu, Yaşı, Sevgilisi Kim?

Cemre Solmaz, 13 Nisan 2000 doğumlu ve 2021 yılında 22 yaşındadır. Cemre’nin boyu 1.68 cm ve ağırlığı 50 kg’dır. Ünlü fenomen isimlerinden Cellat 36 ile sevgili oldukları daha sonra da ayrıldıkları açıklanmıştı. Bugün medyanın gündemine sevgilisi olduğuna dair bir haber bulunmamaktadır.

En sevdiği yemeklerin fasulye, pirinç pilavı ve cacık olduğunu, en sevdiği meyvelerin ise erik, şeftali, karpuz, çilek ve kavun olduğunu belirtti. Takipçileri tarafından sık sık gözlerinin lens olup olmadığı sorulmasına ise lens olmadığını belirtmiştir.

Cemre Solmaz Ne İş Yapıyor?

Sık sorulan bir soru “doktor musunuz?” “Ne iş yapıyorsun?” sorularıdır . Hemşire olduğunu ve işini çok sevdiğini ifade etti.

Tek başına üniversitede okuyan genç bir kızken bir gün bir yurda kapatılır. Odaya kilitlendi ve sadece telefonunun elinde olduğunu söyledi. O sırada Musically uygulaması olduğunu, orada bir video kaydettiğini ve yüklediği gün binlerce kez izlendiğini ifade etti. Daha sonra kendisini Instagram sayfalarında görmeye başladı ve takipçi sayısı hızla arttı. Ardından video çekmeye başladı ve kariyerine ilk kez bu şekilde adım attı.

Tiktok videoları özellikle popülerdir.

2019 yılında gözünceki arpacık nedeniyle başarılı bir operasyon geçirdi.

2019 yılında kendisi gibi bir internet fenomeni olan Berke Juan, Merve Yalçın, Kürşat Juan ve Uğur Yaman ile birlikte bir alışveriş merkezinde takipçileriyle buluştu. Hayranları, AVM’de resmen izdihama neden oldu. En sevdiği oyuncu Serenay Sarıkaya’dır. Telefon numarası ve nerede yaşadığı gibi özel hayatıyla ilgili bilgiler de araştırılıyor. Ancak bu bilgilerin internet ortamında paylaşılması doğru değildir.

Tiktok, Youtube, İnstagram ve Twitter Hesapları:

Tiktok Hesabı: @cemresolmaz
İnstagram Hesabı: @cemresolmaz 2,8milyon takipçi.
Youtube Video Kanalı: @CemreSolmaz 2,18 Mn abone.
Twitter Hesabı: @cemresolmaaz 277,6 B Takipçi.

Cemre Solmaz okuyor mu?

Cemre Solmaz 2 yıllık hemşirelik eğitimi aldıktan sonra bir hastanede çalışmaya başlamıştır.

Cemre Solmaz ve Cellat36 neden ayrıldı?

Cellat ile yanlış anlaşılmalardan dolayı ayrıldığını söyleyen Solmaz, “Aramızda düşmanlık yok, bir yerde görsem selamlaşırım” dedi. Solmaz‘ın tüm bu sözleri ise Cellat ile 4 ay çıktığı süreçte kendisini aldattığını sanıp yanlış anlaşılmadan dolayı ayrıldıklarını kanıtladı.

Cemre Solmaz hangi mahallede yaşıyor?

Güzel Youtuber, Ordu’nun Fatsa ilçesinde doğdu. Fakat şu anda İstanbul’da yaşamaktadır. 13 Nisan 2000 tarihinde Ordu Fatsa’da dünyaya geldi.

Cemre Solmaz kaç yaşında ne zaman doğdu?

2000 yılında Ordu’nun Fatsa ilçesinde dünyaya geldi

Cemre Solmaz’ın sevgilisi var mıdır?

Cemre Solmaz abisi ve annesiyle çok yakındır.Fenomenin sevgilisine dair sosyal medyada herhangi bir bilgi bulunmamıştır. Bir dönem adı kendisi gibi fenomen olan ‘Cellat36’ hesabıyla tanınan Özgür Deniz ile anılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın