Cemal Can CANSEVEN Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında | Hakkında Bilgi

 Cemal Can CANSEVEN Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında | Hakkında Bilgi

Cemal Can CANSEVEN kimdir? 25 Mayıs 1995 yılında İzmirde doğdu. Annesi Rizeli Babası Selanik göçmenidir. Lise son sınıfa kadar İzmirde yaşamını sürdürmüştür. 2013 yılında İstanbul’da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okumaya başlamıştır. Daha sonra okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başladı. Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can SEVEN çok sevilen ve takip edilen bir DJ olmayı başarmıştır.

Sosyal Medya fenomeni Cemal Can 2020 yılında katıldığı Survivor yarışmasını kazanarak tüm Türkiye’de adından söz ettirdi. Eğlenceli tavırları sayesinde birçok kişinin kalbini kazandı. Ayrıca Yotuber olan Danla BİLİÇ’in en yakın arkadaşıdır.

Cemal Can şuan 82 kilo 1,86cm boyundadır. Göz rengi yeşil, burcu İkizlerdir. Cemal Can CANSEVEN‘ in İnstagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cemal Can sevgilisi kim?

Fatma Günaydın, 28 Nisan 1995 yılında Erzurum’da doğdu.

Cemal Can Canseven kaç yaşında 2021?

Cemal Can Canseven, Survivor 2021‘in yeni bölümüne katılacak. Geçen yılın şampiyonu olan yarışmacı, 25 Mayıs 1995 doğumlu.

Cemal Can Youtuber mı?

Survivor Cemal olarak sevilen Cemal Can Canseven, Youtuber olarak bilinen Danla Bilic’in de en yakın arkadaşıdır. Aslen Rize’li olan başarılı genç, İzmir’de doğdu. DJ olarak yaşamını sürdüyor ve sık sık Danla Bilic’in videolarında yer alıyor. Cemal Can Cansever hayatı haberimizde.

Cemal Can Canseven kaç yılında doğdu?

 25 Mayıs 1996 yılında İzmir’de doğdu.

Cemal Can CANSEVEN Kimdir?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın