Burak BULUT Kimdir? Kaç Yaşında Aslen Nereli?

 Burak BULUT Kimdir? Kaç Yaşında Aslen Nereli?

Burak Bulut, 2021 yılında Kurtuluş Kuş ile çıkan “Sevmedim Deme” single’ının ardından merak konusu oldu. Daha önce ciddi bir hayran kitlesine sahip olan ünlü isimle ilgili birçok sorunun yanıtı araştırılıyor. KİM? aslen nereli? ne kadar uzun, kaç kilo? kaç yaşında?

Burak Bulut Hakkında Bilgiler

Doğum tarihi 16 Şubat 1990’dır. Başarılı isim Burak Bulut, müzisyen ve şarkıcı olarak büyük başarılara imza atmıştır. Baba tarafından aslen Elazığlıdır. Elazığlı sanatçılar listesinde yer alan başarılı isim, Spotify gibi birçok platformda yerel listelerde kısa sürede üst sıralarda yer aldı.

Burak BULUT Kimdir?

Artan hayran sayısına ek olarak, kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor. Mahzen Medya etiketiyle yayınlanan “Kara Bahtım” single’ı da büyük beğeni topladı.

Söylediği “Yalan Dünya”, “Sevmiyorum Deme”, ” Beni Bu Geceden Öldür”, “,Nabız”, “Herkes Duydu”, “Kara Bahtım”, “Leyla ile Mecnun”, “Kafama Sıkasım Var”, “Yak Bir Sigara Daha”, “Sebebim Olma” ve remix parçalar büyük bir hayranlıkla dinleniyor.

Mustafa Ceceli, Burak King Eypio ve Kurtuluş Kuş ile birlikte söylediği şarkılar da kısa sürede tüm platformlarda üst basamaklara tırmandı.

Burak BULUT – Kurtuluş KUŞ (Marka Ödülleri)

2021 yılında İstanbul Fuat Paşa Konağı’nda düzenlenen Yılın Marka Ödülleri’nde Tuğba Özay ve Murat Parasayar’ın sunduğu ödüle layık görüldü. Marka Ödülleri’nde Kurtuluş Kuş ile “Sevmedim Deme” adlı şarkısıyla Yılın Çıkış Yapan Şarkısı ödülünü kazandı.

İnstagram ve Tiktok Hesabı

Tiktok ve Instagram’ın sosyal medya hesapları her geçen gün büyümeye devam ediyor. Resmi Tiktok ve Instagram hesaplarını aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz.

İnstagram Hesabı: @burakkbulut23
Tiktok Hesabı: @burakbuiut

Burak Bulut Boyu, Kaç Yaşında, Sevgilisi?

Başarılı sanatçı Burak Bulut 31 yaşında ve 1.76 cm boyunda. Resmi instagram hesabını @ burakkbulut23 olarak kullanmaktadır. Başarılı ismin resmi Instagram hesabındaki takipçi sayısı bugün itibarıyla 570B civarında. Menajeri Kadir Hazar’dır.

Sevgilisinin kim olduğuna dair şuana dek herhangi bir haber veya sosyal medya paylaşımı bulunmamaktadır.

Burak Bulut’un Partneri Kurtuluş Kuş Kimdir?

1997 doğumlu başarılı sanatçı, baba tarafından aslen Karamanlı. Karaman’da doğan babası merhum şarkıcı ve besteci Ramazan Kuş’tur. Çocukluğundan itibaren ailesinin de desteğiyle müzikle iç içe olmuştur. Yıllarca farklı şehirlerde müzikle çalıştıktan sonra profesyonel müzik kariyerine devam etmektedir.

Burak Bulut kimdir boyu?

Burak Bulut‘un boyu 1.76 ve kilosu 75’tir. 16 Şubat 1990 doğumludur!

Kurtuluş kuşu nereli?

1997 doğumlu olan Kurtuluş Kuş Karaman’da dünyaya geldi. İlk olarak DMC Mahzen etiketiyle piyasaya çıkan single parçası olan “Rüya Gibi” ile büyük beğeni toplayan Kuş ardından “El İnsaf” isimli teklisini müzikseverlerin beğenisine sundu

Burak Bulut kaç yaşinda?

31 yaşında (16 Şubat 1990)

Burak BULUT Kimdir?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

%d blogcu bunu beğendi: