1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

BluTv Ücretsiz İzleme!

 BluTv Ücretsiz İzleme!

BluTv ücretsiz izleme, yerli ve yabancı bir çok sizi ve filmi hatta canlı yayın izleme imkanıyla üretilmiş Türkiye’nin en büyük video içerik uygulamasıdır. Fakat birçok kişi hâlâ bu muhteşem içerik üretici markayı bilmemektedir. Ücrete tabi olduğu için bilenler de bedava izlemenin yollarını aramaktadır. Bu yazımızda siz ziyaretçilerimiz için BluTv nasıl bedava izlenir onları anlatacağım.

BluTv Premium Üyelik

BluTV, üyelere zengin içeriğe her zaman, her yerde erişme özgürlüğü verir. Bilgisayarlar, cep telefonları, tabletler (iOS ve Android), akıllı TV’ler (Smart TV’ler), Apple TV’ler ve Android Box gibi mobil cihazlarda reklamsız olarak istediğiniz kadar içerik izleyebilirsiniz. Aylık 22.90 TL ödeme ile her ay tüm akıllı cihazlarınızdan yerli ve yabancı birçok dizi, film ve canlı yayınları izleyrbilirsiniz.

BluTv Ücretsiz İzleme!

BluTv Bedava Nasıl İzlenir?

BluTv yi üye olmadan da Canlı yayınları izleyebilirsiniz. Fakat sevdiğiniz dizileri ve filmleri abone olmadığınız sürece izleyemezsiniz. Bedava üyelik için internette dolaşan bazı hesapları kullanmanız gerekmektedir. Bunların birçoğunu sizler için denedim ve çoğu bozuk, çalışmıyor. Ayrıca korsan kullanmak emek hırsızlığıdır. Unutmayalım.

BluTv Bedava Premium Hesaplar 2020

BluTv Premium Account, aylık 22.90 Tl ödeyerek satın alabilir ve “AYNEN AYNEN, 7YÜZ, BARTU BEN, ALEF, BOZKIR, DUDULLU POSTASI, BEHZAT Ç. gibi birçok BluTv Özel içeriğini de izlemiş olursunuz. İyi seyirler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın