Baseus Markası Hangi Ülkenin ? Baseus Ne Malı ?

 Baseus Markası Hangi Ülkenin ? Baseus Ne Malı ?

Baseus Markası Hangi Ülkenin ?

Baseus markası 2011 yılında CU tarafından kurulan Baseus, araştırma, geliştirme, tasarım, üretim ve satışı birleştiren Shenzhen Besing Technology Co. Limited çatısı altında bir tüketici elektroniği markasıdır. Baseus, “kullanıcı tabanlı” marka sloganıyla basitleştirilmiştir. Bu, kullanıcının bakış açısından marka düşüncesinde ısrar eder ve ürünün yüksek estetik ve pratik değer ile tasarlandığını gösterir.

Sekiz yıllık büyüme ile Baseus, Çin tüketici elektroniği endüstrisinde bir lider haline geldi, her zaman yeni teknolojilere ve çevre dostu malzemelere odaklandı ve tasarım inovasyonu ve pratik estetik tasarım felsefesine bağlı kaldı.

Teknoloji ve kalitenin gücü

Baseus, yenilik yapma yeteneğinin yanı sıra teknolojik ve kalite yeteneklerine de odaklanıyor, çeşitli alanlarda üstün teknoloji ortakları arıyor, daha rekabetçi ürünler geliştiriyor ve aynı zamanda dünya çapında ürünler geliştiriyor. Sorunsuz satış sağlamak için Baseus, farklı ülkelerdeki farklı ürünlere de odaklanarak ürün kalitesinin tüm ülkelerde test edilmesini sağlıyor. Yerelleştirme sertifikası yapıldı. 2019 yılında, teknik destek sağlayan 35 profesyonel kalitede mühendis ile Baseus Laboratuvarı kuruldu. Her Baseus ürünü, ürünün çeşitli kullanım ortamlarında mükemmel performansı koruyabilmesini sağlamak için piyasaya sürülmeden önce Baseus Lab kalite denetiminden geçer.

Baseus’un ilk günlerinde çoğu ürün cep telefonu aksesuarıydı. Bununla birlikte, pazarın kademeli olarak genişlemesi ve tekrarlanan ürün güncellemeleri nedeniyle, orijinal basit ürünün çok sayıda kullanıcının ihtiyaçlarını karşılaması zordur ve zamanında dönüşüm çok yakındır. 2019’da Baseus, Era 3.0’a girdi ve çeşitli geliştirme modellerini açmak için yeni bir ürün grubu düzenlemeye başladı.

Şu anda Baseus’un 11 tam ürün grubu var. Merkezi Baseus’ta bulunan Baseus Gamoo, Baseus Audio, Baseus Lighting, Baseus Automotive ve Baseus Home Appliance gibi çok sayıda ürün kategorisi geliştirip üreterek müşterilerin akıllı ürün talebini karşılamaya devam ediyor.

Markanın En Güçlü Mağazaları

Mağaza logosundan iç yerleşim düzenine kadar genel tarz basit ve şıktır. Baseus, yüksek kaliteli ürünleri, mükemmel ürün tasarımı ve mükemmel deneyimi nedeniyle kullanıcılar arasında popülerdir.

Geçen yıl amiral mağazaları Pekin, Guangzhou ve Shenzhen’e yayıldı. Bu ivme, şirketin ürünlerini yurt içi ve yurt dışı pazarlara hızla tanıtmasını sağlamıştır. Baseus, birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır ve Japonya ve denizaşırı ülkelerdeki büyük mağazalar tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

Online satış kanallarını sürekli genişlettiği için, aynı zamanda bir offline amiral gemisi mağazası hazırlanmaktadır. 2011 yılında, Guangzhou’da ilk Baseus amiral mağazası açıldı.

Dünyanın Amiral Gemisine Karşı,

Kasım 2017’de Baseus, 100’den fazlası küresel amiral gemisi olan 600 küresel fiziksel mağazayla dünya çapında 180 ülke ve bölgeyi kapsadı. Gelecekte bu sayı 2022’ye kadar artmaya devam edecek. 1000’den fazla mağazaya ulaşması bekleniyor. Tüketici memnuniyetini hedeflemiş olan Baseus hatasız ürünler üretiyor. Baseus, şikayet eden müşterilere çok hızlı dönüş sağlayıp mağduriyetini gidermektedir.

Baseus Markasının Ürünleri

Baseus markası şık ve kaliteli olmakla birlikte telefon aksesuarlarına dair herşeye el atmış durumda.

 1. Powerbank,
 2. kulaklık,
 3. şarj cihazı,
 4. usb kablo,
 5. ekran koruyucu,
 6. telefon araç tutacağı vb.

Birçok ürünle piyasaya damga vuracak harika ürünlerle geliyor. Powerbank, şarj kablosu, kulaklık gibi ürünkerde kaliteyi hedefleyen marka, piyasaya hakim olmak üzere. 

Baseus Powerbank Çeşitleri

 1. Baseus Energy Reactor Two in One Charger Power Bank 10000mAh

 2. Baseus Type-C HUB Adapter AC Multifunctional Charger

 3. Baseus full screen bracket wireless charge Power Bank

 4. Baseus Parallel PD power bank

 5. Baseus Thin Version Wireless Charge Power Bank

 6. Baseus Powerbank Q Pow

 7. Baseus M25 10000 Mah

Baseus Kaliteli mi? Baseus Powerbank Alınır mı?

Gerçek anlamda kaliteli ürünleri piyasaya sunan bir marka. Kendimde, Baseus Q Pow marka model powerbankı kullandığım için bu kadar rahat birşekilde önerebilirim. Q pow modeli gerçek anlamda piyasada bu fiyat aralığında, belkide de bu fiyattan daha fazla olan powerbanklerden daha hızlı şarj etmektedir. Kendisi de diğer marka powerbanklara göre daha hızlı şarj olmakta. Kablosunun üzerinde olması çok ayrı bir güzellik. Ayrıca kablo seçimi de mevcut. Kablo seçimi hem Lightning, hemde USB Type-C seçenekleriyle üretilmektedir. Kendisini şarj etmek için ise yine Lighting ve Type-C girişleri mevcuttur.

Baseus Kaliteli mi? Baseus Powerbank Alınır mı?

Baseus nasıl marka

Genel anlamda kaliteli ürünler çıkaran marka.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın