Arkadaşlarla Buluşmak İçin Bahaneler

 Arkadaşlarla Buluşmak İçin Bahaneler

Her şeyden önce iyi bir arkadaş iyi bir dost her şeyin başında gelmektedir. Bazen aile bazen kardeş, sırdaş, dert ortağı olarak hayatımızın en önemli yerini alır. Canımız sıkıldığında en ufak bir şeyde arkadaşlarla buluşmak için 9 bahane

1-Bazen annemize babamıza söyleyemediğimiz sıkıntılarımızı arkadaşlarımızla paylaşır ve onlarla çözüm yoluna gitmek isteriz bizi en iyi anlayanların arkadaşlarımızın olduğunu düşünürüz ve hepimizin o anki derdimiz hep ortak sorunlar olduğu için birbirimize derman olmak için hemen paylaşmak için buluşuruz.

2-Arkadaş candır canandır özlendiği için buluşmak en güzel en özel reddedilmeyecek sebeplerden bir tanesidir. Sesini duymak istersin görüşmediğin günlerde neler yaptığını öğrenmek istersin kesin paylaşılacak derdin vardır kalbinin bir köşesinde ona ihtiyaç duymak için buluşmak istersin.

3-Bazen evdeki sesten birde evliysen eşinin dırdırından kaçmak için sorumluluk dışında başka şeylerden konuşmak için buluşmak en güzel bahanelerden biridir.

4-Bir işin düştüğü zaman en yakın akraban yerine arkadaşını ararsın ondan geri çevrilmeyen yardımlar görürsün.

5-Okul okuyorsan eğer işte ödev yapmak proje yapmak arkadaşın iyi biriyse ödevini yaptırmak için buluşmak bahanelerin en süperidir.

6-Ailenden kaçak gizli bir iş yapmak istediğin zaman arkadaşınla buluşur ne yapılcaksa onu işine ortak edersin günah keçisi olarak kullanırsın.

7-Oyun oynamak istersin bazen kağıt olsun tavla olsun arkadaşla oynanan bambaşkadır.

8-Kız kıza ya da erkek erkeğe arkadaşlarla olan muhabbetler her zaman daha tatlıdır.

9-Eve istenmeyen misafir geldiğinde kaçmanın en güzel yolu arkadaşlarla buluşmaktır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın